Back to All Events

Andreas Gold / Autorská výstava


 

21. března 2011 od 17:00 - 24. dubna 2011 · Srdečně vás zveme na vernisáž autorské výstavy mladého umělce Andrease Golda v pondělí 21. března od 17 hodin. Výstava potrvá do 24. dubna 2011. Otevírací doba galerie je ve všední den od 8:00 do 22:00, o víkendu a svátcích od 16:00 do 22:00.

Andreas Gold / Autorská výstava

 

Andreas - writer, umělec a grafik – je autorem projektu Single Shop, který vznikl v roce 2009. Jeho základním konceptem je vytvořit skupinu umělců, kteří budou prezentovat svá díla na www.singleshop.cz a skrze e-shop je prodávat. „Žádné regály plné stejných nudných produktů klonovaných v továrnách, tohle nemáme!“ Proklamuje Andreas. 

Andreas se narodil v roce 1992 ve Vsetíně, devět let žil ve Zlíně a nyní působí v Praze. Rok studoval polygrafii na Vyšší odborné škole grafické a Střední průmyslové škole grafické Hellichova, poté tři roky propagačního výtvarnictví na Střední škole reklamní tvorby Michael. 

Spolupracoval na projektech Ecko UNLTD., Synot dětem, Logoprint, rockportal.cz, radio Zlin, lékárna salvia, parfumerie katrin, liveboard, hip-hop shop gangstagroup, top optik Grůzová, FinAll EU, Samohýl Auto. navonse.cz, navonsa.sk, Radioservis. 

Earlier Event: February 13
Ondřej Klíma / Stopy vedou
Later Event: April 27
Petr Závorka / Cityplankton