Cafe Decada

Vítejte v Dekádě. Kavárnu na pražské Palmovce jsme pro vás otevřeli v říjnu 2009, uplynulé roky jsme zasvětili sestavení ideální nápojové a jídelní nabídky a zlepšování našich služeb. Naleznete u nás kuřácký i nekuřácký prostor, wi-fi připojení, dětský koutek a psí kamarádi jsou vždy vítáni. Kromě čerstvě pražené kávy, domácích limonád, velkého výběru kvalitního alkoholu a místního piva z Vinohradského Pivovaru zaujme také atraktivní výběr pokrmů laděných do španělsko mexického stylu. Připravujeme snídaňová a obědová menu, můžete také ochutnat domácí polévky nebo originální nakládané hermelíny. Ve večerních hodinách se kavárna mění v bar s příjemnou atmosférou, místo nových setkání a zážitků.


Galerie Decada

je součástí prostoru a přesto oddělena tak, že umožňuje pořádat zde vernisáže, promítání filmů, workshopy, přednášky a jiné kulturní akce.  Výstavy se v prostorách Decady zpravidla trvají 6-7 týdnů, autorské, i kolektivní. Další program závisí do jisté míry i na vás, otevřeni jsme všemu co vás i nás bude zajímat. V galerii také naleznete soukromí pro tiché pracovní schůzky.

 
 

Nabídka pro firmy, oslavy a večírky

Rádi vám pomůžeme s uspořádáním firemní či soukromé party, konference, tematického eventu, aj. Pro větší akci je možné si zarezervovat Decadu celou, její kapacita je až 105 míst k sezení, pro menší událost vám rádi vyčleníme část prostor, kterou je možné pro větší soukromí uzavřít. Můžete si u nás objednat individuální pohoštění nebo raut dle vašeho přání, konkrétní nabídku zpracujeme vždy na klíč dle vašich požadavků, osobně, emailem nebo telefonicky. Možné je využít také náš projektor a plátno.